1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
STRELA019
Последна активност:
5 Април 2015
Зачленет:
2 Август 2014
Мислења:
62
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

STRELA019

Intern, Машко

STRELA019 последен пат беше виден (како):
5 Април 2015