1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by STRELA019

 1. STRELA019
 2. STRELA019
 3. STRELA019
 4. STRELA019
  Испрати

  iPhone 4s Sim Problem

  E toa ne :/ de da pitam? :D
  Мислење од: STRELA019, 16 Февруари 2015 Во форумот: Мобилни телефони
 5. STRELA019
  Испрати

  iPhone 4s Sim Problem

  Na T-Mobile Avstrija Mene mi e tie r-simovi da ne se veke koristeni
  Мислење од: STRELA019, 16 Февруари 2015 Во форумот: Мобилни телефони
 6. STRELA019
 7. STRELA019
 8. STRELA019
 9. STRELA019
 10. STRELA019
  Испрати

  iPhone 4s Sim Problem

  iOS 7.1 Locked: na T-Mobile Avstrija (Go koristam so r-Sim) jB: Ne
  Мислење од: STRELA019, 15 Февруари 2015 Во форумот: Мобилни телефони