• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Трофеи освоени од Fredy

 1. 100

  Зависност

  1000 пораки? Импресивно!
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 1000

  Ѕвезда

  2000 Допаднати мислења
 4. 15

  Проверен Огласувач

  Ви честитаме, Вие сте наградени со трофеј Проверен Огласувач.
 5. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 6. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
 7. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 8. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 9. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 10. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 11. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 12. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 13. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 14. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 15. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно