• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Fredy
Реакции
2,496
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Zdravo jas sum nov na forumov i gledav deka kaj tebe imas konfiguracija so i7 8700k sakav da te prasam mislejne i kolkava e razlikata so core i7 9700k razlika pomegu ovie dva procesori? fala pozz
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно