• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Darko Migrov

  1. D

    СЕТ Компјутери

    Се зачленив на форумов бидејќи сега читав на фејсбук - сет компјутери за случајот со мониторот. Случајно пред некоја вечер бев сведок на тој случај. Редовен муштерија сум во Сет и секогаш сум бил добро услужен. Имено имаше гужва а тричетворица вработени во огромен салон. А муштерии кој брза...
На врв Дно