1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Замисли
Последна активност:
23 Септември 2019
Зачленет:
27 oктомври 2014
Мислења:
79
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
60

Сподели

Замисли

Gaining Experience

Замисли последен пат беше виден (како):
23 Септември 2019