1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Burning666
Последна активност:
11 oктомври 2019 во 10:15
Зачленет:
26 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
7 oктомври 1997 (Возраст: 22)

Сподели

Burning666

Intern, Машко, 22

Burning666 последен пат беше виден (како):
11 oктомври 2019 во 10:15