1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од BESKO

 1. 40
  Доделено: 17 Јуни 2019

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 2. 10
  Доделено: 21 ноември 2018

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 3. 30
  Доделено: 12 ноември 2017

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 4. 20
  Доделено: 11 Август 2017

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 5. 10
  Доделено: 21 Април 2017

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 6. 10
  Доделено: 24 Мај 2016

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 7. 5
  Доделено: 31 Јануари 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 8. 5
  Доделено: 10 Јуни 2015

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот