1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fikiki
Последна активност:
19 Јануари 2019 at 23:56
Зачленет:
8 Јануари 2010
Мислења:
62
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
267

Сподели

fikiki

Gaining Experience

fikiki последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2019 at 23:56