1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ApMakegoH
Зачленет:
23 Јануари 2014
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
1 Јануари 1991 (Возраст: 29)

Сподели