• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Deezer Family

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
1.033
638
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Колу кошта во мк YouTube premium account?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Мислам дека околу 500ден ми зема еднаш несакајќи... јас барам да се приклучам со некој да делиме, family account или слично.
 

goran_oh

Practice makes perfect
26 април 2013
1.460
1.223
Ohrid
Мислам дека околу 500ден ми зема еднаш несакајќи... јас барам да се приклучам со некој да делиме, family account или слично.
Зошто не се регистрираш преку Индија и ке плакаш 100денари месечно за single account.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
1.033
638
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro

Ragnar

Practice makes perfect
9 декември 2015
1.591
1.754
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
373
758
Aerodrom
Направив индиски акаунт и све тоа, сега стигнав до payment method каде што гледа дека картицата не е од регионот што треба.. Како со совладувате проблемов?
Едит: Го средив, требаше преку посебен линк да се иде за Youtube Music Premium, а јас првично преку youtube отидов за премиум... така нејќеше.
 
Последна промена:

Ragnar

Practice makes perfect
9 декември 2015
1.591
1.754
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Мене не ми правеше проблем пред некој месец кога се регистрирав со наша картица. Од тогаш само автоматски ми зима рупии секој месец и тоа е тоа. Додадов тројца пријатели на акаунтот и они тераат без реклами.
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
6.974
7.103
www.mikrotikmacedonia.net
Кој сака целосно отклучен Дезер за беспари, нека ми прати ПП. Значи функционира буквално се ,вклучувајки и HQ Lossless квалитет на стримот и download.
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
6.974
7.103
www.mikrotikmacedonia.net
Кој сака целосно отклучен Дезер за беспари, нека ми прати ПП. Значи функционира буквално се ,вклучувајки и HQ Lossless квалитет на стримот и download.
Апликацијата е за Андроид !! IOS не е поддржан !
 

Justice for All

Gaining Experience
10 септември 2010
291
180
Ни треба уште еден член во постоечка група на Deezer Family. Кој е заинтересиран нека ми пише ПП.
 

toplel

Practice makes perfect
18 август 2016
1.049
1.512
Сакам да го купам Hi-Fi планот, упорно стегам на "Try it now" и ништо не се случува. Пробав и со VPN и пак не можам да го купам, а не можам да најдам решенија на интернет. Што е проблемот?

EDIT: Се откажав, пет илјади глупости сѐ додека се плати. Еднаш ми дава опција 7 евра, после 15 евра било... Абе...

SENİN ANANI AVRADINI SİKERİM OROSPU ÇOCUĞU SIKTIR GİT OL!
 
Последна промена:

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.030
655
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
микс од прашања... има некој купено Deezer Hi-FI???
или ао тоа евентуално не е изводливо...
Deezer account share-ува некој или опција да се размениме за еден акаунт во Apple Music???
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.030
655
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
бумп... има некоја група Deezer Family на која и фали да речиме "black sheep"...!?
 

Justice for All

Gaining Experience
10 септември 2010
291
180
Ни треба уште еден член во постоечка група на Deezer Family. Кој е заинтересиран нека ми пише ПП.
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
6.974
7.103
www.mikrotikmacedonia.net
Нешто ново. Ми стигнало на мејл. 6.5 евра месечно за 3 различни акаунти. Не е лошо.
Screenshot-20211212-160136-Blue-Mail.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.670
Мислења
889.396
Членови
31.510
Огласи
36
Најнов член
Tanya666
На врв Дно