1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Багови

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од Pulse, 11 Април 2017.

Тагови:
 1. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  100% се тие нема даље
   
 2. krema

  krema
  Professor

  7,940
  7,585
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ако не заборавам ќе јавам за некој ден резултати. :)
  мамицу им њихово тапатока. :D
   
  На Fatal1ty_ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. krema

  krema
  Professor

  7,940
  7,585
  24 Јуни 2009
  Машко
  Давам чесен пионерски збор дека ќе јавам. :D
   
 5. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,931
  2,702
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Koga zumiram nekoja slika na forumov od mobilen preku google chrome slikata mi ja dava zgolemena i polovicna.
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Дечки не поправаме багови веќе на оваа верзија.
  Наскоро ќе има нова па таа ќе ја пегламе... да не губиме време џабе.
  Благодарам.
   
 7. krema

  krema
  Professor

  7,940
  7,585
  24 Јуни 2009
  Машко
  Кога ќе не освежете? :)
   
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ај нека биде изненадување, да се запрепастите ;)
   
  toplel, Costigan_Jr и на krema им се допаѓа ова.
 9. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  400
  280
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Госпо да ми те поживеи, сум немал поим за ова.
  Отсекогаш постоел проблемов кај мене, не сум бил ни свесен дека има решение.

  100% работи - одговоров да се маркира како најдобар под итно :)
   
  На marv му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Па маркирај де :)
   
 11. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  400
  280
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Мислев дека тоа може само модератор и основачот на темата?

  Нема опција за тоа од моја страна...
   
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Yap! Sorry мислев дека е од тебе креирана темава :)
   
 13. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,222
  1,191
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  кога ќе кликнеш на бест ансвер, те носи на почетна
  Screen Shot 2019-03-13 at 11.10.45.png
   
  На Fatal1ty_ му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer

Сподели

Вчитување...