Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

замена на екран

  1. Fearless

    Замена на екран на iPhone 6S Plus

    Здраво, Се обидувам да најдам место за замена на екран на iPhone 6S+ па би сакал истото да е барем со некаква препорака од задоволни клиенти. Знам дека сите менуваат со 3rd party екрани а не со оргинален екран, но сепак би сакал екранот да е со добар квалитет. Можеби сум грешка и постојат...
На врв Дно