1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tale
Последна активност:
26 Март 2020
Зачленет:
15 Јуни 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко

Сподели

Tale

Intern, Машко

Tale последен пат беше виден (како):
26 Март 2020