Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xbmc

  1. smole

    Kodi - Генерална дискусија

    Генерална дискусија за Kodi, постирајте ги вашите прашања, одговори и препораки за адони. 1. На Exodus дали има опција кај филмовите што се прикажуваат да гледам трејлери и ривјуа од IMDB некако? 2. Дали има опција да се снима она што го гледам во моментот?
На врв Дно