Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vip combo box

  1. gorgekara

    VIP Combo Box 3 по лимитот

    Се префрлив на Vip Combo Box 3 пред скоро време и иако сум задоволен од стабилноста и брзината што ја нудат не сум сигурен што се случува по надминувањето на лимитот од 150GB. Дали веднаш се намалува на 756Kb/s или следниот ден? Генерално ме интересира дали има некој искуство со овој пакет да...
На врв Дно