Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tvbox

 1. The_Red_Owl

  DVB SKYMASTER DX15 декодирање на канали?

  Значи вака сателитскава ја имам некоиси 10 години може и јаче знам дека татко ми ја купи од еден чоек што нонстоп шеташе до германија и си купуваше што сакаше таму лонгстори шорт нема мотор се е рачно за среќа иам билтин компас на ајфончето така да ако има некој да ми помогне како се декодираат...
 2. Глупав

  Како да се препознае fake e-продавница

  Имал ли некој искуство со следнава е-продавница. https://www.facebook.com/gearbest/?hc_ref=ADS&fref=nf&ft http://www.gearbest.com/promotion-11.11-reloaded-sale-special-984.html#lkid=10215688 Сакав да земам Smart-box за ТВ бидејќи цената за до МК е само 23$ + 5$ пошта.
 3. I

  Предлог за TV BOX

  Здраво дечаци :) Предлог ми треба за android tv box, mini pc whatever, да го приклучам во тв и да си имам паметен телевизор со апликации со сурфање all the goodies...и да не заборавам макс до 4к поише не ми се дава... тенкју ај лав ју :*
На врв Дно