1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Антени,предаватели,апарати/уреди и останата опрема

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,761
 2. anonimen12
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  889
 3. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  188
 4. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,319
 5. The_Red_Owl
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  311
 6. LCD TV
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,372
 7. NiceNaumoski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,366
 8. robo
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  9,439
 9. King Kong
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  5,424
 10. gocewat
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  729
 11. gocewat
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,375
 12. skullmonkey
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,694
 13. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  921
 14. Oliver!
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,036
 15. Mar tiN
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  10,890
 16. ARMac
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,018
 17. Gjorgji
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  980
 18. Karamba
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,901
 19. MilanS87
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,270
 20. edin.ademovic
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,253
 21. LCD TV
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,781
 22. stavrov69
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,576
 23. Fieto
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,188
 24. toshex
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  10,477
 25. LCD TV
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  7,955

Опции за прикажување на темите

Вчитување...