1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Дарко Крушјановски
Последна активност:
15 ноември 2018 at 19:24
Зачленет:
20 Септември 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
27 Септември 1997 (Возраст: 21)

Сподели

Дарко Крушјановски

Intern, Машко, 21

Дарко Крушјановски последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам i3-7100, H270 Tomahawk Arctic, 4GB DDR4, 15 ноември 2018 at 19:24