1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Torko
Последна активност:
17 Септември 2019 во 00:38
Зачленет:
26 Септември 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
6 Јануари 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Torko

Intern, Машко, 31

Torko последен пат беше виден (како):
17 Септември 2019 во 00:38