Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

scooter

 1. Gappo

  Електричен уницикл во Македонија | Electric Unicycle (EUC)

  Доста се популаризираа електричните тротинети кај нас, но до сега немам видено тема за електричен уницикл (освен една стара 2 години кај што нема никаква дискусија). За тие што не знаат, електричен уницикл е балансирачко возило што се вози на едно тркало и се управува со нозете. Според мене...
 2. Ficiani

  Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter

  Здраво дечки, првин ако темава не е за тука слободно преместете ја, не знаев кај да ја отворам. Специјално за форумов, набрзина направив едно quick look видео за скутерчево бидејки го земав пред некоја недела и сакам да споделам искуство. Се работи за Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter...
На врв Дно