1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
theee
Последна активност:
29 Мај 2020 во 13:54
Зачленет:
19 Декември 2012
Мислења:
86
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
17 oктомври 1992 (Возраст: 27)

Сподели

theee

Gaining Experience, Машко, 27

theee последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 29 Мај 2020 во 13:54