• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

prodavnica

  1. Daniel86

    Внимавајте на ДДКОМ!!!

    Драги форумџии, еве ви уште еден доказ за каква компанија станува збор, којашто секојдневно многу луѓе гледам дека ја фалат и преферираат заради нивните попусти во цените, а мене никогаш досега не ми оставиле позитивен впечаток, и не престануваат да ме изненадуваат, иако никогаш не сум купувал...
На врв Дно