• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

over-ear

 1. MadBuldog

  Sennheiser HD560S Новите End Game Over ear Open back слушалки?!?

  Денеска Sennheiser ги најавија новите HD560S Over ear Open back слушалки, и според досегашниве првични рецензии изгледаат како најдобра опција во рангот на слушалки до 200 Евра (во моментот на ова пишување), дури според реакциите би рекол дека дури и во повисоките ценовни рангови добро се носат...
 2. Valsorim

  Проценка Beats Studio3 Wireless

  Samite slushalki se perfektno sochuvani i nema nikakvo oshtetuvanje osven minimalno nagmechuvanje kaj portata za polnenje ( prikazhano na edna od slikite ). Si doagja so originalnoto pakuvanje. Slushalkite se 24000 vo iStyle novi da se kupat.
На врв Дно