• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

over-ear

  1. MadBuldog

    Sennheiser HD560S Новите End Game Over ear Open back слушалки?!?

    Денеска Sennheiser ги најавија новите HD560S Over ear Open back слушалки, и според досегашниве првични рецензии изгледаат како најдобра опција во рангот на слушалки до 200 Евра (во моментот на ова пишување), дури според реакциите би рекол дека дури и во повисоките ценовни рангови добро се носат...
На врв Дно