Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нов лаптоп

 1. C

  Помош околу избор на лаптоп

  Здраво живо на сите. Потребна ми е помош околу избор на лаптоп. Најчесто го користам за пишување, пребарување, слушање музика, повремено ArcGIS и Illustrator. Целта ми е да го користам барем во наредните 5 години. Се двоумам помеѓу овие три модели...
 2. OtterMe

  Избор на лаптоп

  Здраво дечки. Ми треба лаптоп кој претежно ќе го користам за пишување текстови и пребарување на интернет. Битно ми е да има Full HD дисплеј, супер тастатура, и ок процесор. Буџетот ми е 25 000 - 26 000 макс. Разгледував низ нашиве продавници и изборот го сведов на следниве: - Лаптоп LENOVO...
На врв Дно