• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mh 755

  1. Андреј

    Sony MH755: Слушалки од $8 за аудиофилско уживање

    Годинава тестирав неколку слушалки од AliExpress и eBay. После 2 години со 1more Triple Drivers сакав да видам до кај е отидена Chi-fi (Chinese Hi-Fi) индустријата. Има многу нови продукти и напишав на кратко за неколку модели. Меѓутоа, она што е за неверување е дека може да постои слушалка од...
На врв Дно