• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lajkamobil

  1. BlackOuttheWoRlD

    Најбрз интернет провајдер на телефон 4g

    Здраво Сакам да знам кој е најбрз провајдер за телефон,дали е вип или телеком,или пак лајкaмобил? Мислам дека лајка имаат 4г и многу добар нет. другарот мој е на лајкамобил,и пробав на бетаспеедтест.нет стигаа до 20мб/с,само незанам за другите какви мб/с имаат
На врв Дно