Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

istylemk

  1. T

    Искуство со нарачка на MacBook Pro персонализирана конфигурација од iStyle MK

    Здраво екипа, Дали некој има искуство со нарачка на персонализирана конфигурација на новите MacBook PRO M1 Max, и после колку време истата ви ја имаат испорачано? Бидејќи веќе чекам 4 месеци (и плус некој ден како кусур), па би сакал да знам доколку некој имал слично искуство.
На врв Дно