Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

гејминг конзола

 1. Steam Deck OLED 512GB

  Steam Deck OLED 512GB

  Продавам нов, неотворен Стим Дек ОЛЕД.
 2. Продавам "Steam Deck 512GB"

  Продавам "Steam Deck 512GB"

  Продавам Стим Дек ЛЦД со 512ГБ внатрешна меморија. Купен директно од Стим пред 17 месеци. Мај, 2022ра. Го продавам бидејќи ќе земам ОЛЕД верзија од играчкава. Декот е користен околу 400 саати од кои половина се у док моуд играјќи „емулатор“ на Нинтендо и ПС. Со него следува сѐ шо имам добиено...
На врв Дно