Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goramn

Продадено Продавам "Steam Deck 512GB"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://store.steampowered.com/steamdeck
Продавам Стим Дек ЛЦД со 512ГБ внатрешна меморија. Купен директно од Стим пред 17 месеци. Мај, 2022ра.

Го продавам бидејќи ќе земам ОЛЕД верзија од играчкава.
Декот е користен околу 400 саати од кои половина се у док моуд играјќи „емулатор“ на Нинтендо и ПС.
Со него следува сѐ шо имам добиено од Валв.

Цена: 25.000 МКД или 400 евра.
Контакт: Порака/инбокс на форумов.

Информации

Автор
goramn
Поднесена
Последна промена
Прегледи
570

Повеќе огласи од goramn

На врв Дно