Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fullhd

 1. Се продава монитор ASUS MX279H

  Се продава монитор ASUS MX279H

  Се продава монитор ASUS MX279H купен во 2015та. 27инчи, FullHD, целосно исправен. Со него доаѓа адаптер и HDMI кабел. Се продава пошто купив нов.
 2. Нема Слика

  Се продава HP 27f

  Здраво. Продавам монитор HP 27f во одлична состојба, користен 1 година. Можете и слики да ми побарате на Вибер: 078/263-920 Цена: 6000
 3. Продавам монитор Philips 222EL1SB/00

  Продавам монитор Philips 222EL1SB/00

  Мониторот е целосно исправен и функционален, без никакви мани или дефекти. Го продавам бидејќи веќе немам потреба од него. Користен во непушачка просторија, редовно чистен и бришен од прашина. Има неколку мали козметички гребки и траги на рамката и позади на куќиштето кај што стоел потпрен до...
На врв Дно