Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
edin.ademovic

Се продава HP 27f

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://support.hp.com/id-en/document/c05873316
Здраво.
Продавам монитор HP 27f во одлична состојба, користен 1 година.

Можете и слики да ми побарате на Вибер:
078/263-920

Цена: 6000

Информации

Автор
edin.ademovic
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
314

Повеќе огласи од edin.ademovic

На врв Дно