1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PetarPeco
Последна активност:
22 Јули 2019 во 19:47
Зачленет:
24 Декември 2011
Мислења:
71
Допаѓања:
57
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1998 (Возраст: 21)

Сподели

PetarPeco

Gaining Experience, Машко, 21

PetarPeco последен пат беше виден (како):
22 Јули 2019 во 19:47