1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
edin.ademovic
Последна активност:
27 Јануари 2020 во 12:00
Зачленет:
16 Февруари 2014
Мислења:
497
Допаѓања:
280
Поени од трофеи:
255

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
15 Јуни 1994 (Возраст: 25)
Веб-страна:
Занимање:
Студент

Сподели

edin.ademovic

Gaining Experience, Машко, 25

Нешто... 16 Февруари 2014

edin.ademovic последен пат беше виден (како):
27 Јануари 2020 во 12:00