Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

фејсбук

 1. ContentBot

  Facebook ве следи дури и откако ќе го деактивирате профилот

  За разлика од корисниците кои целосно го избришале својот профил, корисниците кои само ќе го деактивираат профилот имаат опција лесно да го реактивираат, а податоците кои ги оставиле може да си ги вратат назад. Она што можеби не го знаете е дека Facebook и покрај тоа што сте го деактивирале...
 2. C

  Гео-Рестрикции на фејсбук страна

  Поздрав , до пред месец дена живеев во Чешка и имав пристап до фејсбук страни , кога се вратив во Мкд , страните не постојат за мене , а на човек од Чешка се видливи. односно администраторот на страната валјда има ставено рестрикции во кој држави да се прикажува , а во кој не. Дали некој...
 3. ernesto

  Помош за вирус на Facebook

  Потребна е помош за некој вирус на Facebook. Сигурно досега некој се има сретнато со следниов вирус на facebook како што е на сликава? Ако може помош ??? А исто така и ми треба помош кога ке отворам на browser на пр. Chrome ми се отвараат реклами како Bet.365, AliExpress и сл. Ако може помош и...
 4. xnickx

  Facebook contact sync за Android-проблем

  Прво, не сум сигурен дали го постирам ова на соодветниот подфорум, ако е потребно ги замолувам модераторите да ја преместат темава во соодветниот. Денес се подновив со HTC 10 и ги синхронизирав контактите од стариот ми намачен HTC M7. Сега не знам дали е до верзијата на андроидот или до...
На врв Дно