1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Приватност // Анонимност // SPAM

Дискутирајте за тоа како да ја задржиме нашата приватност и анонимност, и како да се заштитиме од СПАМот

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. zdravkovskii
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,671
 2. tinodj
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,900
 3. mariomako
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,839
 4. IT member
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  9,052
 5. HijackHacker
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  5,384
 6. Арангел
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,354
 7. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,469
 8. angjeleski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,023
 9. SkyDriver
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,389
 10. kimi makedonski
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  11,907
 11. zoki-41
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,456
 12. Ste
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  7,535
 13. Fatal1ty_
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,300
 14. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,550
 15. SwIPE
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  5,147
 16. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,303
 17. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,295
 18. Ismet
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  14,439
 19. igorkrst
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,938
 20. sojic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,895
 21. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,884
 22. reng
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,881
 23. AMD_fan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,210
 24. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,046
 25. Ata
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,994

Опции за прикажување на темите

Вчитување...