1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
conspiracy
Последна активност:
7 ноември 2019 во 12:16
Зачленет:
27 Април 2008
Мислења:
27
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Роденден:
14 Април 1988 (Возраст: 31)

Сподели

conspiracy

Intern, 31

conspiracy последен пат беше виден (како):
7 ноември 2019 во 12:16