1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xnickx
Последна активност:
21 Април 2020
Зачленет:
20 Декември 2014
Мислења:
619
Допаѓања:
852
Поени од трофеи:
255
Пол:
Машко
Роденден:
3 Август 1991 (Возраст: 28)

Сподели

xnickx

On your way to fame, Машко, 28

xnickx последен пат беше виден (како):
21 Април 2020