1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ernesto
Последна активност:
28 Мај 2020
Зачленет:
8 Април 2008
Мислења:
175
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
200

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
Јануари 6
Локација:
Kumanovo
Занимање:
Web developer

Сподели

ernesto

Intern, Машко, од Kumanovo

Моментален статус: (нема) 10 oктомври 2012

ernesto последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020