• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на ова

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   dejan_str

   Unbeatable 38 Од OHRID кај ензероно
   • Мислења
    8,188
   • Реакции
    4,987
   • Поени од трофеи
    2,312
  2. Ми се допаѓа

   Јас сум желка

   Gaining Experience 29
   • Мислења
    121
   • Реакции
    90
   • Поени од трофеи
    125
  3. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,074
   • Реакции
    29,080
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
На врв Дно