• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #2992

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.186
   • Реакции
    2.180
   • Поени од трофеи
    1.657
  2. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 50 Од Skopje
   • Мислења
    3.555
   • Реакции
    5.321
   • Поени од трофеи
    1.827
  3. Ми се допаѓа

   damil

   Practice makes perfect 42
   • Мислења
    922
   • Реакции
    1.066
   • Поени од трофеи
    265
 • Вчитување…
На врв Дно