• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #11935

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   marv

   Unstoppable
   • Мислења
    3,376
   • Реакции
    2,746
   • Поени од трофеи
    1,812
  2. Ми се допаѓа

   Krk198

   Gaining Experience 27
   • Мислења
    231
   • Реакции
    226
   • Поени од трофеи
    140
  3. Ми се допаѓа

   Gaston

   Unstoppable
   • Мислења
    1,613
   • Реакции
    2,854
   • Поени од трофеи
    1,612
 • Вчитување…
На врв Дно