1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Krk198
Зачленет:
14 Септември 2016
Мислења:
167
Допаѓања:
174
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
12 Март 1994 (Возраст: 26)

Сподели