• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4790

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   gdamjan

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    2,669
   • Реакции
    1,129
   • Поени од трофеи
    802
  2. Ми се допаѓа

   mdeni

   Unstoppable
   • Мислења
    3,931
   • Реакции
    3,657
   • Поени од трофеи
    1,692
  3. Ми се допаѓа

   marv

   Unstoppable
   • Мислења
    3,376
   • Реакции
    2,746
   • Поени од трофеи
    1,812
  4. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,217
   • Реакции
    16,740
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
На врв Дно