1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од zipi123

 1. 50
  Доделено: 11 Март 2020

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 2. 40
  Доделено: 23 Февруари 2019

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 3. 25
  Доделено: 16 Јануари 2019

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 4. 10
  Доделено: 16 ноември 2018

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 5. 30
  Доделено: 18 Јуни 2018

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 6. 10
  Доделено: 1 Јуни 2018

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 7. 20
  Доделено: 17 Април 2018

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 8. 10
  Доделено: 7 Април 2018

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 9. 5
  Доделено: 19 Јануари 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 10. 5
  Доделено: 14 Јануари 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот