1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by zipi123

 1. zipi123
 2. zipi123
 3. zipi123
  Sid Meier's Civilization VI e free na epic do 5/28
  Тема од: zipi123, 22 Мај 2020, 41 одговори, Во форумот: Игри
 4. zipi123
 5. zipi123
 6. zipi123
  Испрати

  Kupuvam graficka

  bump!
  Мислење од: zipi123, 9 Мај 2020 Во форумот: Купувам
 7. zipi123