• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од viktorivanamiki

 1. V

  Na prodaju iPhone 3G 8GB Extra Stanje,140e

  Prodatooo,moze lock...:bravo:
 2. V

  iPhone 3G Passcode

  Donesi ga meni ja cu da ti ga napravim sa najnovija verzija i 5 e ponesi :))))
 3. V

  Na prodaju iPhone 3G 8GB Extra Stanje,140e

  Jos danas do 21h moze prodaja za 120eura,posle nisam u MK...POZZZZ
 4. V

  Na prodaju iPhone 3G 8GB Extra Stanje,140e

  Hitno je.................130 e
 5. V

  Na prodaju iPhone 3G 8GB Extra Stanje,140e

  Telefon je star 8 meseci,potpuno je ispravan,i ocuvan kao sto vidite na slike,sve radi camera 2 mega pixela,WI-FI radi super,lepo se cuje,prednja strana nije izgrebena,a pozadi ima malo ogrebotine od koriscenja,od opreme ima samu USB kabal preko koga se i puni.TELEFON JE ORIGINALAN,nije kineska...
На врв Дно