1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by tomaso

 1. tomaso
  1. 1.400 2. 2.800
  Мислење од: tomaso, 14 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 2. tomaso
  Bump
  Мислење од: tomaso, 12 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 3. tomaso
  Up
  Мислење од: tomaso, 12 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 4. tomaso
  Нова цена: 72,000 денари
  Мислење од: tomaso, 6 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 5. tomaso
 6. tomaso
  Испрати

  Intel Celeron G3930

  Обнова
  Мислење од: tomaso, 24 Декември 2019 Во форумот: Продавам
 7. tomaso
 8. tomaso
 9. tomaso
 10. tomaso
 11. tomaso
  клуч
  Мислење од: tomaso, 2 Декември 2019 Во форумот: Купувам