1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by sumi

 1. sumi
  Мало потсетување :)
  Мислење од: sumi, 16 Јули 2019 во 10:59 Во форумот: Продавам
 2. sumi
 3. sumi
 4. sumi
 5. sumi
 6. sumi
  Каква глупост...
  Мислење од: sumi, 16 Мај 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 7. sumi