Неодамнешна содржина од Stef40

  1. S

    Фотошоп

    дали ќе може некој да ми помогне со фотошоп околку слика ќе ја пратам по приватна порака доколку има некој време мала работа, тука ќе бидам и ќе рефреширам доколку некој пише на постов едно големо фала!! Треба мала помош во вркс асо маица изгужвана е, треба да се исправи
На врв Дно